We are currently processing incoming Registration applications received through September 15.

I Accept

United Kennel Club (UKC) is an international dog registry celebrating bonds, rewarding ability, and preserving the value of a pedigree. We use cookies to capture information such as IP addresses and tailor the website to our clients' needs. We also use this information to target and measure promotional material. Please see our Privacy Policy for more information.

Skip to main content
Facebook Instagram Subscribe to E-news YouTube

OFFICIAL: Bay Area Regional Kennel Club (05/28/2022) / Sunday, Conformation Show 1 and Show 2

May 29, 2022

Hosted By: Bay Area Regional Kennel Club

Location: Corunna, Michigan

May 29, 2022, Show 1

Guardian Dogs

Bernese Mountain Dog, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
CH CH De-li Brings Magic Swissmyth, Candace L Stauch, Frederick J Stauch
GRCH BOB GRCH Skylyn Will Brng Magic Swsmyth, Candace L Stauch, Frederick J Stauch

Boxer, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH Sassy Lane's Valor, Sue Stevens-schultz, Jeff Schultz

Caucasian Ovcharka, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH 62-rus Zarema, Rita Demidko

Perro De Presa Canario, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
Male Puppy BM Doramas Del River City, Jim Mclemore
Adult Female BF BOW BOB Yerba Yaisa De Rey Gladiador, Ewa Ziemska
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran Yerba Yaisa De Rey Gladiador, Ewa Ziemska

Rottweiler, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
Male Puppy BM Regal Killian Jones V Nvrland, Lisa Busbey
Jr. Female BF BOW BOB Listed Entry

Guardian Dog Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Rottweiler, Listed Entry
2nd) Boxer, CH Sassy Lane's Valor
3rd) Bernese Mountain Dog, GRCH Skylyn Will Brng Magic Swsmyth
4th) Caucasian Ovcharka, CH 62-rus Zarema

Scenthounds

Basset Hound, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
Jr. Female BF BOB Listed Entry

Beagle, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CCH Merrymusic Motionman Shadetree, Floss Billger

Scenthound Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Beagle, CCH Merrymusic Motionman Shadetree
2nd) Basset Hound, Listed Entry

Sighthounds & Pariah Dogs

Basenji, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB EGCH Bon Mot Kiroja Sidewalk Ends, Kelli Harmon
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Tonks

Carolina Dog, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB NC URO1 PN CH Swamp Fox Black Beauty SPOT-ON, Courtney Trares

Silken Windhound, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
Female Puppy BF 'PR'Regalant Mezza Luna, Donna Bozgan, Kathryn Houghton
CH BOB CH'PR'Clayborn's Belle Starr Dna, Kathryn Houghton

Whippet, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
Male Puppy BM BOB Superior Gold's Defying Gravity, Brianne Colling

Sighthound & Pariah Dog Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Basenji, EGCH Bon Mot Kiroja Sidewalk Ends
2nd) Whippet, Superior Gold's Defying Gravity
3rd) Silken Windhound, CH'PR'Clayborn's Belle Starr Dna
4th) Carolina Dog, NC URO1 PN CH Swamp Fox Black Beauty SPOT-ON

Gun Dogs

English Cocker Spaniel, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH Downonda Farm's Look No Further, Christine B Allen

ENGLISH SPRINGER SPANIEL Entries
Judge Marilyn O'neill
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Listed Entry

Golden Retriever, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH NI NC Asoro's Brea-king Bad, Brianne Colling

Labrador Retriever, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB SGCH Balewater Rb Masters Legend, Barbara Christman, Sue Schultze

Standard Poodle, 7 Entries
Judge Marilyn O'neill
Male Puppy BM BOW BOB Listed Entry
Open Male RBM Kaylens Chaseton Mr Mcgehee, Jill Smith/Gilbert
Open Female BF Aglow Standard's Unforgettable, Shawn Proksch
CH CH Mytymes T-legacy, Kim Huling
RCH CH Mytymes Kiss Me Like U Mean It, Kim Huling
RBF Aglow Standard's Beauty By Design Shawn Proksch

Standard Poodle M/C, 3 Entries
Judge Marilyn O'neill
CH BOB RACEN CH Jillafer's Sweet Sundae Surprise, Jill Meitz
RCH CH Mytymes T-lives On, Kim Huling

Gun Dog Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Standard Poodle M/C, RACEN CH Jillafer's Sweet Sundae Surprise
2nd) English Cocker Spaniel, CH Downonda Farm's Look No Further
3rd) Labrador Retriever, SGCH Balewater Rb Masters Legend
4th) Golden Retriever, CH NI NC Asoro's Brea-king Bad

Northern Breeds

Finnish Lapphund, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
Jr. Male BM BOB Listed Entry

Kai, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB GRCH Sai No Reiwa Go, Marsha Short
RGRCH GRCH Mijikai No Yuko Iwa, Marsha Short
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Chisaki

Norwegian Buhund, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB GRCH Tisla-syndattir Av Fjeldvidda, Ted Kenyon, Christa Kenyon, Micaela Kenyon, Shane Kenyon
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NMP BP Captain

Samoyed, 3 Entries
Judge Marilyn O'neill
CH Listed Entry
GRCH BOB EGCH Snowchiens Chasing The Dream 2, Mary J Hancock
RGRCH GRCH Snowchien Olympic Gold N Sochi, Mary Hancock

SHIBA Entries
Judge Marilyn O'neill
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran CH Classy's I Put A Spell On You, Marian R Campbell

Siberian Husky, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB DGCH Grays Sterling Silver Tin Lizzie, Cathy Gray
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran ASGCH GRCH Gray's White Lily Of Lace SPOT-ON, Cathy Gray and Sanford Gray

Northern Breed Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Siberian Husky, DGCH Grays Sterling Silver Tin Lizzie
2nd) Kai, GRCH Sai No Reiwa Go
3rd) Samoyed, EGCH Snowchiens Chasing The Dream 2
4th) Norwegian Buhund, GRCH Tisla-syndattir Av Fjeldvidda

Herding Dogs

Australian Shepherd, 4 Entries
Judge Marilyn O'neill
Female Puppy Listed Entry
Jr. Female BF BOB Listed Entry
CH RACEA CH Timberline Jesse James @ Rr, Kim Ross
RBF Listed Entry

Belgian Shepherd Dog, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
GROENENDAEL
Groenendael Adult Male BMV BM BOB Ughor De La Terre Sauvage, Jackie Prusak
LAEKENOIS
MALINOIS
TERVUEREN
CH CH Dbeljunz Dancing With The Moon, Elizabeth Antos

Border Collie, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
CH BOB URO1 RACES CH Anadune Journey To Infinity, John Lewis
RCH Listed Entry
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran RATN URO2 ALGRCH Anadune Cool and Gentle River SPOT-ON, John Lewis

Dutch Shepherd, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB NC WSD CH Cher Car's Come Fly With Me, Tinetha Parker

German Shepherd Dog, 5 Entries
Judge Marilyn O'neill
Open Female BF Listed Entry
CH Listed Entry
RCH CH Loujuan Saphira Blue, Susan F Gebur, Linda Lipford
GRCH BOB NN RGCH Ulana Vom Dinaburg Ii SPOT-ON, Kristy Szczesny
RGRCH UWP GRCH Loujuan's Binary Sunset, Linda Lipford, Susan Gebur

MIN AMERICAN SHEPHERD Entries
Judge Marilyn O'neill
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NMP BP Drifter

Pembroke Welsh Corgi, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
Adult Male BM BOB Victoria Amatoria Reginalddate, Shawn Lamsa

Shetland Sheepdog, 6 Entries
Judge Marilyn O'neill
Jr. Female BF Listed Entry
BHF RBF Listed Entry
CH Listed Entry
GRCH BOB DGCH Clearsky Belmark Illumination, Pamela Moore, Kathy Belville
RGRCH RACEA EGCH Phoenix Romyldale Flash O'insight, Pamela Moore, Kathy Belville

Swedish Vallhund, 2 Entries
Judge Marilyn O'neill
Female Puppy BF Listed Entry
CH BOB CH Au Reult Joey In Ur Pocket At Ttf, Denise Hawkins

White Shepherd, 3 Entries
Judge Marilyn O'neill
Female Puppy BF Fairyhale Wooooooooooo SPOT, Jennifer Chamberlain
CH CH Fairyhale Little Miss Bliss SPOT-ON, Jennifer Chamberlain
GRCH BOB EE EHD MN EI EC DGCH Royal Von Tasz Classic Martini SPOT-ON, Diana L Updike
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Male Veteran: Best Veteran URO2 GRCH Vantasia Hot Wheels SPOT-ON, Jennifer Chamberlain

Herding Dog Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Pembroke Welsh Corgi, Victoria Amatoria Reginalddate
2nd) White Shepherd, EE EHD MN EI EC DGCH Royal Von Tasz Classic Martini SPOT-ON
3rd) Belgian Shepherd Dog, Ughor De La Terre Sauvage
4th) German Shepherd Dog, NN RGCH Ulana Vom Dinaburg Ii SPOT-ON

Terriers

Cairn Terrier, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH Nicairn Dahlia Hjo Got The Spirit, Kristina Phillips

STAFFORDSHIRE BULLTERRIER Entries
Judge Marilyn O'neill
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Stevie

Terrier Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Cairn Terrier, CH Nicairn Dahlia Hjo Got The Spirit

Companion Dogs

Chihuahua, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH Desert Hi Classy Rico Sauve, Marian Campbell

Pug, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
GRCH BOB GRCH San-su's God Whispered Your Name, Susan Wade

Shih Tzu, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
CH BOB CH Silk Dream's Colonel Sanders, Elizabeth Baughman
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Silk Dream's Oh Snap Pickles, Elizabeth Baughman

Yorkshire Terrier, 1 Entry
Judge Marilyn O'neill
Jr. Male BM BOB RACEN CH Wee Loves Curly Top's Spunk, Loretta Keller

Companion Dog Group Winners
Judge: Marilyn O'neill
1st) Yorkshire Terrier, RACEN CH Wee Loves Curly Top's Spunk
2nd) Chihuahua, CH Desert Hi Classy Rico Sauve
3rd) Pug, GRCH San-su's God Whispered Your Name
4th) Shih Tzu, CH Silk Dream's Colonel Sanders

BIS Pembroke Welsh Corgi, Victoria Amatoria Reginalddate, Shawn Lamsa
RBIS Siberian Husky, DGCH Grays Sterling Silver Tin Lizzie, Cathy Gray

May 29, 2022, Show 2

Guardian Dogs

Bernese Mountain Dog, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH De-li Brings Magic Swissmyth, Candace L Stauch, Frederick J Stauch
GRCH GRCH Skylyn Will Brng Magic Swsmyth, Candace L Stauch, Frederick J Stauch

Boxer, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Sassy Lane's Valor, Sue Stevens-schultz, Jeff Schultz

Caucasian Ovcharka, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH 62-rus Zarema, Rita Demidko

Perro De Presa Canario, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
Male Puppy BM BOW BOB Doramas Del River City, Jim Mclemore
Adult Female BF Yerba Yaisa De Rey Gladiador, Ewa Ziemska
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran Yerba Yaisa De Rey Gladiador, Ewa Ziemska

Rottweiler, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
Male Puppy BM Regal Killian Jones V Nvrland, Lisa Busbey
Jr. Female BF BOW BOB Listed Entry

Guardian Dog Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Boxer, CH Sassy Lane's Valor
2nd) Bernese Mountain Dog, CH De-li Brings Magic Swissmyth
3rd) Rottweiler, Listed Entry
4th) Perro De Presa Canario, Doramas Del River City

Scenthounds

Basset Hound, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
Jr. Female BF BOB Listed Entry

Beagle, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CCH Merrymusic Motionman Shadetree, Floss Billger

Scenthound Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Beagle, CCH Merrymusic Motionman Shadetree
2nd) Basset Hound, Listed Entry

Sighthounds & Pariah Dogs

Basenji, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB EGCH Bon Mot Kiroja Sidewalk Ends, Kelli Harmon
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Tonks

Carolina Dog, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB NC URO1 PN CH Swamp Fox Black Beauty SPOT-ON, Courtney Trares

Silken Windhound, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
Female Puppy BF 'PR'Regalant Mezza Luna, Donna Bozgan, Kathryn Houghton
CH BOB CH'PR'Clayborn's Belle Starr Dna, Kathryn Houghton

Whippet, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
Male Puppy BM BOB Superior Gold's Defying Gravity, Brianne Colling

Sighthound & Pariah Dog Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Basenji, EGCH Bon Mot Kiroja Sidewalk Ends
2nd) Whippet, Superior Gold's Defying Gravity
3rd) Silken Windhound, CH'PR'Clayborn's Belle Starr Dna
4th) Carolina Dog, NC URO1 PN CH Swamp Fox Black Beauty SPOT-ON

Gun Dogs

English Cocker Spaniel, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Downonda Farm's Look No Further, Christine B Allen

ENGLISH SPRINGER SPANIEL Entries
Judge Nikki M Swap
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Listed Entry

Golden Retriever, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH NI NC Asoro's Brea-king Bad, Brianne Colling

Labrador Retriever, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB SGCH Balewater Rb Masters Legend, Barbara Christman, Sue Schultze

Standard Poodle, 7 Entries
Judge Nikki M Swap
Male Puppy BM BOW BOB Listed Entry
Open Male RBM Kaylens Chaseton Mr Mcgehee, Jill Smith/Gilbert
Open Female BF Aglow Standard's Beauty By Design, Shawn Proksch
CH CH Mytymes Kiss Me Like U Mean It, Kim Huling
RCH CH Mytymes T-legacy, Kim Huling
RBF Aglow Standard's Unforgettable Shawn Proksch

Standard Poodle M/C, 3 Entries
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Mytymes T-lives On, Kim Huling
RCH RACEN CH Jillafer's Sweet Sundae Surprise, Jill Meitz

Gun Dog Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Standard Poodle, Listed Entry
2nd) English Cocker Spaniel, CH Downonda Farm's Look No Further
3rd) Standard Poodle M/C, CH Mytymes T-lives On
4th) Labrador Retriever, SGCH Balewater Rb Masters Legend

Northern Breeds

Finnish Lapphund, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
Jr. Male BM BOB Listed Entry

Kai, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB GRCH Sai No Reiwa Go, Marsha Short
RGRCH GRCH Mijikai No Yuko Iwa, Marsha Short
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Seni

Norwegian Buhund, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB GRCH Tisla-syndattir Av Fjeldvidda, Ted Kenyon, Christa Kenyon, Micaela Kenyon, Shane Kenyon
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NMP BP Captain

Samoyed, 3 Entries
Judge Nikki M Swap
CH Listed Entry
GRCH BOB GRCH Snowchien Olympic Gold N Sochi, Mary Hancock
RGRCH EGCH Snowchiens Chasing The Dream 2, Mary J Hancock

SHIBA Entries
Judge Nikki M Swap
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran CH Classy's I Put A Spell On You, Marian R Campbell

Siberian Husky, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB DGCH Grays Sterling Silver Tin Lizzie, Cathy Gray
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran ASGCH GRCH Gray's White Lily Of Lace SPOT-ON, Cathy Gray and Sanford Gray

Northern Breed Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Norwegian Buhund, GRCH Tisla-syndattir Av Fjeldvidda
2nd) Finnish Lapphund, Listed Entry
3rd) Siberian Husky, DGCH Grays Sterling Silver Tin Lizzie
4th) Samoyed, GRCH Snowchien Olympic Gold N Sochi

Herding Dogs

Australian Shepherd, 4 Entries
Judge Nikki M Swap
Female Puppy Listed Entry
Jr. Female BF BOB Listed Entry
CH RACEA CH Timberline Jesse James @ Rr, Kim Ross
RBF Listed Entry

Belgian Shepherd Dog, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
GROENENDAEL
Groenendael Adult Male BMV BM Ughor De La Terre Sauvage, Jackie Prusak
LAEKENOIS
MALINOIS
TERVUEREN
CH BOB CH Dbeljunz Dancing With The Moon, Elizabeth Antos

Border Collie, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
CH BOB URO1 RACES CH Anadune Journey To Infinity, John Lewis
RCH Listed Entry
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Female Veteran: Best Veteran RATN URO2 ALGRCH Anadune Cool and Gentle River SPOT-ON, John Lewis

Dutch Shepherd, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB NC WSD CH Cher Car's Come Fly With Me, Tinetha Parker

German Shepherd Dog, 5 Entries
Judge Nikki M Swap
Open Female BF BOB Listed Entry
CH CH Loujuan Saphira Blue, Susan F Gebur, Linda Lipford
RCH Listed Entry
GRCH NN RGCH Ulana Vom Dinaburg Ii SPOT-ON, Kristy Szczesny
RGRCH UWP GRCH Loujuan's Binary Sunset, Linda Lipford, Susan Gebur

MIN AMERICAN SHEPHERD Entries
Judge Nikki M Swap
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NMP BP Drifter

Pembroke Welsh Corgi, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
Adult Male BM BOB Victoria Amatoria Reginalddate, Shawn Lamsa

Shetland Sheepdog, 6 Entries
Judge Nikki M Swap
Jr. Female RBF Listed Entry
BHF BF Listed Entry
CH Listed Entry
GRCH BOB DGCH Clearsky Belmark Illumination, Pamela Moore, Kathy Belville
RGRCH RACEA EGCH Phoenix Romyldale Flash O'insight, Pamela Moore, Kathy Belville

Swedish Vallhund, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
Female Puppy BF Listed Entry
CH BOB CH Au Reult Joey In Ur Pocket At Ttf, Denise Hawkins

White Shepherd, 3 Entries
Judge Nikki M Swap
Female Puppy BF Fairyhale Wooooooooooo SPOT, Jennifer Chamberlain
CH CH Fairyhale Little Miss Bliss SPOT-ON, Jennifer Chamberlain
GRCH BOB EE EHD MN EI EC DGCH Royal Von Tasz Classic Martini SPOT-ON, Diana L Updike
NON-LICENSED CLASSES
VETERAN, 1 Entry
Male Veteran: Best Veteran URO2 GRCH Vantasia Hot Wheels SPOT-ON, Jennifer Chamberlain

Herding Dog Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Belgian Shepherd Dog, CH Dbeljunz Dancing With The Moon
2nd) Shetland Sheepdog, DGCH Clearsky Belmark Illumination
3rd) Australian Shepherd, Listed Entry
4th) Swedish Vallhund, CH Au Reult Joey In Ur Pocket At Ttf

Terriers

Cairn Terrier, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Nicairn Dahlia Hjo Got The Spirit, Kristina Phillips

STAFFORDSHIRE BULLTERRIER Entries
Judge Nikki M Swap
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Stevie

Terrier Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Cairn Terrier, CH Nicairn Dahlia Hjo Got The Spirit

Companion Dogs

Chihuahua, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Desert Hi Classy Rico Sauve, Marian Campbell

Pug, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
GRCH BOB GRCH San-su's God Whispered Your Name, Susan Wade

Shih Tzu, 1 Entry
Judge Nikki M Swap
CH BOB CH Silk Dream's Colonel Sanders, Elizabeth Baughman
NON-LICENSED CLASSES
PUPPIES, 1 Entry
NFP BP Silk Dream's Oh Snap Pickles, Elizabeth Baughman

Yorkshire Terrier, 2 Entries
Judge Nikki M Swap
CH BOB RACEN CH Wee Loves Curly Top's Spunk, Loretta Keller

Companion Dog Group Winners
Judge: Nikki M Swap
1st) Yorkshire Terrier, RACEN CH Wee Loves Curly Top's Spunk
2nd) Chihuahua, CH Desert Hi Classy Rico Sauve
3rd) Shih Tzu, CH Silk Dream's Colonel Sanders
4th) Pug, GRCH San-su's God Whispered Your Name

BIS Belgian Shepherd Dog, CH Dbeljunz Dancing With The Moon, Elizabeth Antos
RBIS Standard Poodle, Listed Entry

View Event >